Hakkımızda

Neden Biz?

Türkiye' de bir ilki yaparak İhracat Danışmanlık hizmetinde MYK ve KOSGEB tarafından Akredite edilmiş danışmanlar tarafından 2015 yılında Türkiye'deki üreticilere sürdürülebilir ihracat çözümleri sunmak için kurulmuştur.

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde bulunan üretici firmalarımıza İhracat Destek, İhracat Danışmanlık ve İhracat Departman hizmetleri sunmaktayız.

BM Dış Ticaret Danışmanlık ve Proje Geliştirme olarak bilginin gücüne ve paylaşılması gerektiğine inanan, ayrıca bu gücü Türkiye’deki üreticilerle sürdürülebilirlik adına paylaşmayı çalışma prensibi edindik. Danışanlarımızın istek ve ihtiyaçlarına yönelik esnek ve yenilikçi çözümler üreterek, fark yaratan bir çözüm ortağınız olmayı hedeflemekteyiz. Markanıza değer katacak stratejiler sunarak, yaklaşık on yıllık bilgi birikimi ve deneyimimiz ile müşteri odaklılığını, dürüstlüğü, ekip çalışmasını, gizlilik ve güvenirliliği çalışma prensibi edindik.

Her biri kendi alanında uzman danışmanlarımızla mobilya, inşaat, makine, otomotiv, yedek parça, gıda, medikal, tekstil ve ısıtma-soğutma gibi sektörlerde hizmet vermekteyiz. Başta Avrupa ülkeleri olmak üzere Birleşik Arap Emirlikleri, Afrika ve Balkanlar gibi çok farklı potansiyel pazarlarda güçlü operasyon kabiliyetine sahip ve birçok farklı sektörün problemlerine ve ihtiyaçlarına hâkim olan ekibimizle, Türkiye’deki üreticilerin ihracat pazarlama süreçlerine dair sorunlarına çözüm ortağı olmaktayız.

İhracatta sürdürülebilirlik, en öncelikli hedefimizdir. Bu hedefe ulaşabilmek için BM Dış Ticaret Danışmanlık ve Proje Geliştirme olarak İhracat Destek, İhracat Danışmanlık ve İhracat Departman hizmetlerimiz ile nitelikli ve sürdürülebilir ihracatı sizlere sunuyoruz. Markanızın devamlılığını ve pazarda bilinirliliği amaçlayarak, marka profilinizi, ürünlerinizi, pazarlama stratejinizi ve argümanlarınızı yurt dışı satışlarınızda devralarak sizlerle birlikte global pazarlarda var olmayı hedefliyoruz.

Çalışma Prensiplerimiz

Sürdürülebilirlik

Şirketinizin ihracat süreçlerinde verimliliği ve sürekliliğin sağlanması.

Çözüm Odaklılık

Her markanın ihtiyaçlarına özel yol haritasının oluşturulması.

İnovasyon

Partnerimizin dijital ayak ayak izinlerinin oluşturulması.

Kârlılık

Global pazarlara açılarak karlılığın maksimum seviyeye çıkarılması.

Neler Yaptık?

“Birlikte Daha Güçlü”

5 Yıl +

Ticari Tecrübe

147 +

Müşteri

3500 +

İhracat İşlemi

69M $ +

İhracat Bedeli

Uzman Ekip

Uluslararası pazarlama, dış ticaret istihbaratı ve yüz yüze satış konularında profesyonel ekip.

Tecrübe

Partnerlerimize entegre edilen onlarca farklı sektörde kazanılmış bilgi ve deneyim.

7/24 Destek

Yüzlerce ülkede oluşturulan global pazar ağını 7/24 daha iyiye götürmek çin destek.

Win & Win

Her zaman karlı olmanızı sağlayacak güvenli ve sürdürülebilir ihracat sistemleri.

İhracatınızı arttırmak ya da sorularınızı danışmanlarımıza iletmek için
Bizimle İletişime Geçin!