İhracat Danışmanlığı

Danışmanlık kültürü tüm dünyada hak ettiği önemi son yıllarda tekrar görmeye başladı. Biz BM Dış Ticaret Danışmanlık olarak gördük ki , Türk üreticiler bir çok sektörde ürün kalitesi açısından gerçekten başarılı işlere imza atmakta ancak dünya ya açılma konusunda çok yavaş ilerliyoruz. Bunun en büyük sebebi üreticilerimizin iş yükünün ve risklerinin çok fazla olması. Bizler bu yükü üreticilerimizin omzundan alarak ürünlerini tüm dünyaya açık hale getiriyoruz. Artık üreticilerimiz sadece üretimle ilgilenecek. Bizler onların yerine profesyonel ihracat danışmanlarımız ile beraber tüm sorumluluğu ve riskleri üstleneceğiz..

Danışmanlığın özü, bir kuruma doğru karar aldırtacak iyi bir fikir vermektir. BM Dış Ticaret Danışmanlık ve Proje Geliştirme olarak , tüm çözüm ortaklarımızı gelişen ve hızla büyüyen dünya pazarlarına ulaştırmayı bir görev edindik.

Kurulduğumuz 2010 yılından buyana bir çok farklı sektörde bir çok KOBI ‘ ye ihracat yol haritasını geliştirme konusunda yardımcı olduk.

BM Dış Ticaret Danışmanlık ve Proje Geliştirme Olarak , şirketlere baştan sona ihracat yapmaları için gereken tüm altyapı destek hizmetini sağlamaktayız. Alanında uzman , tüm teknolojik adımlara hakim ve dijital açıdan ileri görüşlü ihracat danışmanlarımızla ihracat yolunda sizlerle beraberiz.

Daralan iç piyasa koşulları , istikrarsız sektör dalgalanmaları ihracatı artık zorunlu hale getirmiştir. İşte bu noktada Türk üreticilerin artık bir yol göstericisi var.

BM Dış Ticaret Danışmanlık ve Proje Geliştirme ihracat yol haritası ile , sürdürülebilir bir ihracat sistemini siz değerli şirketlerimize sunuyoruz. Tüm bütçe ve altyapıya uygun tasarladığımız ihracat paketleri ile %100 verimlilik sağlayın ve ihracat yapın.

Bizlerin yegane amacı şirketlerin zaman ve para kaybını önleyip ihracat konusunda ilerlemesidir.

İHRACAT DANIŞMANLIĞI PAKET İÇERİKLERİ

MİNİ İHRACAT

MAXİ İHRACAT

MAXİ 365 İHRACAT

TÜM HİZMET PAKETLERİMİZDEN %60-70 Oranında DEVLET DESTEĞİNDEN YARARLANABİLİRSİNİZ.

Firmanızın ihtiyaç duyduğu hizmet veya ürünler için bize ulaşın